از ۵ تا ۸ اریبهشت ماه؛ برگزاری نوزدهمین نمایشگاه کشاورزی شیراز

از ۵ تا ۸ اریبهشت ماه؛ برگزاری نوزدهمین نمایشگاه کشاورزی شیراز

به گزارش همایشجا، به نقل از جهاد کشاورزی فارس ، رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی روز دوشنبه ۴ اردیبهشت با اشاره به اینکه ۲۰۰ شرکت کننده با حوزه فعالیت مختلف در این نمایشگاه حضور دارند، گفت: این نمایشگاه در پنج سالن و فضای باز و در وسعتی بیش از ده هزار متر مربع برگزار می‌شود.

سید عبدالوهاب نقیب با بیان اینکه نوزدهمین نمایشگاه کشاورزی شیراز در اولین روز برگزاری راس ساعت ۱۷ با حضور مسئولین ارشد ملی و استانی بخش کشاورزی افتتاح خواهد شد، گفت: این نمایشگاه در طول روزهای برگزاری از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای کارشناسان، کشاورزان، بهره برداران و عموم علاقه مندان خواهد بود.

نقیب با اشاره به جایگاه فارس در تولید محصولات کشاورزی و تامین امنیت غذایی کشور، عنوان کرد: امیدواریم این نمایشگاه‌ بتواند کارکردهایی را که برای آن متصور هستند جامه عمل بپوشاند.

او خاطرنشان کرد: برخی از انتظاراتی که از این نمایشگاه‌ها می‌رود این است که به توسعه نوآوری‌هایی که در حوزه‌های تولیدی وجود دارد کمک کند و موجب ایجاد ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولیدکنندگان و کشاورزان شود.

نقیب با بیان اینکه غرفه روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی فارس در سالن حافظ نمایشگاه بین‌الملی این استان برپا می‌شود و با حضور کارشناسان خبره آماده پاسخگویی به مراجعه کنندگان خواهد بود، افزود: برگزاری نشست‌های تخصصی و کارگاه آموزشی و ترویجی از جمله برنامه‌های جنبی تدارک دیده شده در نوزدهمین نمایشگاه کشاورزی شیراز است.