نمایشگاه ساختمان

برگزاری نمایشگاه ساختمان در استان گلستان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گلستان از برگزاری بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان از ۲۳ تا ۲۶ خرداد خبر داد.

به گزارش همایشجا به نقل از اخبار نمایشگاه ها مهرداد یزدی از برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان از ۲۳ تا ۲۶ خرداد خبر داد و اظهار کرد: تاکنون بیش از ۶۵ تولیدکننده برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گلستان با بیان اینکه صنعت ساختمان بالاترین بازده اقتصادی را در کشور دارد، افزود: هرساله مبالغ هنگفتی از سرمایه های ملی صرف این حوزه می شود.

وی ضمن تاکید بر این نکته که ساختمان سازی بدون رعایت معیارهای صنعتی اعتباری ندارد، اضافه کرد: کسانیکه به صورت حرفه ای این صنعت را دنبال می کنند، به این مساله واقف هستند.

وی برگزاری رویدادهایی مانند نمایشگاه صنعت ساختمان را منجر به ایجاد تحول در ارتباطات اقتصادی و به حداقل رسانیدن هزینه ها دانست و خاطر نشان کرد: نمایشگاه های تخصصی مثلث ارتباطی بین تولیدکنندگان، طراحان و سازندگان و برگزارکنندگان نمایشگاه است.

به گفته یزدی، نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان مهمترین مکانی است که در آن آشنایی دست اندرکاران با فن آورهای روز ساختمان امکان پذیر خواهد بود.

گفتنی است بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته استان ۲۳ تا ۲۶ خردادماه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی گلستان پذیرای بازدید علاقمندان است.

Loading...