بیست ‌و ششمین نمایشگاه الکامپ برگزار می‌شود

بیست ‌و ششمین نمایشگاه الکامپ برگزار می‌شود

آغاز ثبت نام الکامپ ۱۴۰۲

 بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک پس از چهار سال وقفه، از ۴ تا ۷ تیر ماه سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

به گزارش همایشجا، به نقل از اخبار نمایشگاه ها، بر اساس اطلاعیه ستاد برگزاری نمایشگاه، ثبت‌نام در بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ از امروز شنبه ۹ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود. الکامپ ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. بر اساس اطلاعیه منتشر شده، در این دوره از نمایشگاه مانند سنوات قبل، متقاضیان کمتر از هشتاد مترمربع فضای نمایشگاهی،‌ بعد از ثبت نام، تایید مدارک و پس جانمایی غرفه توسط ستاد برگزاری در سایت الکامپ ، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه‌های مرتبط ، ثبت نام خود را قطعی نمایند. متقاضیان بالای هشتاد مترمربع نیز پس از ثبت نام در سایت الکامپ، به ترتیب اولویت زمانی ثبت نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از تعیین فضای غرفه ، ۴۸ ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی نمایند .
متقاضیان سازمان ها و نهادهای دولتی نیز مانند بخش خصوصی می توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت نام کنند.  بدیهی است ثبت نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد.

متقاضیان سازمان‌ها و نهادهای دولتی نیز مانند بخش خصوصی می‌توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت‌نام کنند. به گفته برگزارکنندگان این نمایشگاه، ثبت‌نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد.

لینک ثبت نام در نمایشگاه الکامپ

Loading...