تقدیر از منتخبان و فعالان صنعت چوب و مبلمان

تقدیر از منتخبان و فعالان صنعت چوب و مبلمان

به گزارش همایشجا، در این ضیافت که همچون سال های گذشته به همت اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران و شرکت فیپکو، با حضور فعالان صنایع چوب و مبلمان و فعالان صنعت نمایشگاهی برگزار شد ، در مراسمی با حضور ابرو فراخ مدیرکل دفتر صنایع سلولزی چاپ و نوشت افزار وزارت صمت، صلاح ورزی نائب رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران و سایر چهره های شاخص مبلمان ایران از انجمن ها و تشکل های صنعت چوب و مبلمان و داوران مسابقه ارزیابی محصولات برتر نمایشگاه بین المللی مبلمان قدردانی و تجلیل شد.

حسن احمدیان رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران در این مراسم با اشاره به فعالیت های انجمن ها و تشکل های صنعت چوب و مبلمان تصریح کرد: فعالان صنعت چوب و مبلمان در طی سال های گذشته با دو رویکرد ملی و بین المللی جهت حل بخشی از مشکلات اقتصادی کشور کوشیده اند.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم همبستگی میان فعالان صنعت جوب و مبلمان اظهار داشت: در این صنعت بالغ بر ۹۰ هزار واحد صنعتی و تولیدی فعالیت دارند و برای ایجاد صدای واحد نیازمند حضور در مراکز تصمصیم گیری هستند.

گفتنی است؛ سی و دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی صادراتی صنعت مبلمان با مشارکت شرکت های شاخص داخلی و خارجی در تیرماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

Loading...