نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین المللی ایران هلث افتتاح شد

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش همایشجا به نقل از اخبار نمایشگاه ها، مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی (ایران هلث)  روز ۶ خرداد ماه با حضور جمعی از مدیران و فعالان این حوزه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

در این دوره از  نمایشگاه، ۳۹۰ شرکت داخلی و ۱۱۰ شرکت خارجی از کشورهای چین، روسیه، ترکیه، ایتالیا، آلمان، سوییس، دانمارک، کره جنوبی، هند، استرالیا، ژاپن پاکستان و تایوان حضور دارند.

نمایشگاه ایران هلث، عنوان دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی منطقه خاورمیانه را در اختیار دارد که در آن ظرفیت های نامحدود تجهیزات پزشکی داخلی و خارجی ارائه و در معرض دید مخاطبان قرار می گیرد. در نمایشگاه امسال تجهیزات پزشکی، بیش از ۱۰۰ شرکت دانش بنیان حضور و مشارکت دارند که این موضوع موجب شد تا این نمایشگاه در تقویم حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی قرار بگیرد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی (ایران هلث) تا ۹ خرداد ماه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

Loading...